GYŐRSZENTIVÁN SE

HAJRÁ DAC!!

UP Körkép: fókuszban az U9 Ikrényi tornagyőzelme

2016. február 23. 14:49:40  nyomtatási kép

Az U9-es csapatunk téli felkészülési tornán vett rész, és igencsak kitettek magukért, hiszen első helyet hozat el a Ikrényből!

Íme az edzői beszámoló a kis lurkók teljesítményéről:

2016.02.13 Ikrény Gyirmót SE teremtorna

A Gyirmót rendezésében Ikrényben vettünk részt teremtornán. Előzetes várakozásaimban legrosszabb esetben az első három hely valamelyike szerepelt, de természetesen bíztam kicsit a tornagyőzelemben is.

Két csoprtban 4-4 csapatot sorsoltak. A csoportban az első helyezett játszhatott a tornagyőzelemért, a csoportban azonos helyen végzők a helyosztókért, emiatt hibázni nem lehetett ha a csapat komolyabb célokat tűzött ki.

Első meccsünkön rögtön a legnagyobb riválisunkkal a Gyirmót egyes számú csapatával játszottuk. A tét nagy volt már az elején, mert aki ezt a meccset nyeri, esélyes akár a tornagyőzelemre. Az első 5 percben sikerült egy szép gólt szereznünk, amit sikerült a végéig megtartanunk, így az egyik legnehezebb meccsünkön taktikusan, nem olyan szép játékkal ugyan, de  1-0-ra nyertünk.

Második ellenfelünk a Mosonmagyóvári MTE volt, akit sikerült eredményes játékkal  7-0-ra megvernünk.

Következő mérkőzésünk a jól játszó Pápa ellen volt, itt már a döntetlen is elég lett volna, de fiaink természetesen nem elégedtek meg a döntetlennel, jó játékkal  4-1-re nyertünk. A csoportgyőzelmet sikerült megszereznünk, ez azt jelentette, hogy az első helyért játszhattunk a döntőben, a másik csoport első helyezettjével, aki a MITE csapata lett.

Ezen a tornán tavaly is a MITE ellen játszottuk a döntőt, és sajnos tavaly ők nyertek, emiatt féltem a meccstől. Nem véletlenül tartottam ellenfelünktől, a MITE beállt védekezni, és sajnos nem tudtuk feltörni a betömörülő védelmet, így 0-0 lett a vége.

Három büntetőrúgás következett 7 méterről.

Elsőt Mi belőttük, ők kihagyták, másodikat is belőttük, az ő második lövésüket Kapusunk megfogta, így a harmadik rúgásra már nem került sor, megnyertük a tornát.

Elhoztuk a tornán jogosan a legjobb játékos címet Neskov Milán személyében, és a hetes védéssel kapusunk Csalogány Dávid is meggyőzte a szervező gyirmóti döntéshozókat, hogy ő legyen a torna legjobb kapusa.